17
03.07.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Takie hasła pojawiały się już kilkadziesiąt lat temu na koncertach Boba Marleya, więc to żadna nowość :P Poza tym tyle ich co sobie pokrzyczeli, a poza tym to ja tam byłam zainteresowana czymś innym. .. .. np. świetnym koncertem :D
Bless ya;) (2011.07.04)

info

0  
  0
wiiiiięęęęceeeejjjj!
federico (2011.07.04)

info

0  
  0
Mega pozytywna impreza. Fantastyczny klimat, w końcu ktoś zrozumiał, że by w Elblagu się działo, musi przede wszystkim dziać się na tej naszej starówce. Bo to właśnie starówka jest wizytówką miasta. Więcej takich imprez!
(2011.07.04)

info

0  
  0
Jeśi ktoś chciał posłuchać sobie reggae w Elblągu, to był w zeszłym roku na koncertach Jafii Namuel i Izraela w ramach Letnich Ogrodów Polityki. To było regge przez duże R. Nawet pogoda była wtedy jamajska. Właśnie takiego reggae chciałbym więcej w E-gu.
malkontent (2011.07.04)

info

0  
  0
na cyklu Total Rave Shit zawsze przewija się muzyki z gatunku ragga jungle/raggacore, także nie mozna narzekac, ze tego jest mało u nas
asasf (2011.07.04)

info

0  
  0
tak jak napisal autor nie widzialem zeby ludzie tak sie bawili na optwartym powietrzu w elblagu, wiec moze wiecej takich imprez i moze ktorys klub podjal by sie w koncu zorganizowania cotygodniowych imprez w rytmach dancehall i reggae tak jak to robi junior stress, 27 pablo oraz drivah czyli dancehall masak rah w Wawie zainteresowanie tam jest duze klub zawsze wypelniony po brzegi po tym co widzialem w elblagu byloby podobnie staralem sie w kilku klubach pisalem e-mail rozmawialem osobiscie, lecz nikt nie chcial sie podjac moze po tym co pokazalismy ktos podejmie sie tego zadania (jakis klub muczyny). Mam nadzieje ze tak bedzie i w elblagu beda jedni z najlepszych selektorow w calej PL a kto wie czy nie na swiecie:) Big Up Elblag Jestem chetny do pomocy w sferze muzycznej DH.
komik (2011.07.04)

info

0  
  0
Koncert był super!! Więcej imprez tego rodzaju!! BLESS!
Reggae (2011.07.06)

info

0  
  0