UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, że dzieje się coś na naszej starówce, w dodatku gdy jest zainteresowanie ludzi daną imprezą/wydarzeniem. Mam tylko nadzieje, że przechadzając się po starym mieście nie natrafię nigdy na jamajskie klimaty, których tak nie trawie i na dźwięki, rytmy, które mnie bolą- byłoby miło. Jak coś to będę uciekał, byle z dala od "rege"; ]