Awaria sieci ciepłowniczej. Sprawdź, gdzie (aktualizacja)

25
28.01.2026
Awaria sieci ciepłowniczej. Sprawdź, gdzie (aktualizacja)
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)
- W związku z awarią sieci ciepłowniczej informujemy o czasowym wstrzymaniu dostaw centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w dniu 28.01.2026 r. - informuje Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Jakich miejsc dotyczy awaria?

- Budynki objęte wyłączeniem dostawy ciepła i ciepłej wody: ul. Urocza 1-15, ul. Cicha 11-48, ul. Żeglarska 68-76, ul. Dąbka 26-128A, ul. Próchnika 9-38, ul. Robotnicza 125-190, ul. Piłsudskiego 2, ul. Fałata 5-91, ul. Pionierska 15-19A, ul. Rechniewskiego 2-8, ul. Barona 8-18, ul. Daszyńskiego 1. Planowane zakończenie prac nastąpi 28.01.2026 o godz. 18.00. Przykro nam z powodu niedogodności odczuwanych przez naszych Klientów. O sytuacji na bieżąco informujemy na stronie internetowej www.epec.pl - podaje Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

 

Aktualizacja:

Jak informuje EPEC, awarię usunięto ok. godz. 14.

inf. EPEC

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To trza w garku zagrzać wody
(2026.01.28)
A pozostałe awarie? EPWiK coś podało? A co z ślizgawkami na drogach i słynne, ,opóznienia, ,na kolei...
(2026.01.28)

info

11  
  19
Garnek nagrzeje wodę? A co to za wynalazek?
(2026.01.28)
I nie w garku tylko w garnku jak juz cos chciałbyś napisać mądrego.....
(2026.01.28)
Przeżyłam zimę stulecia, dam radę i teraz ! Gorzej z młodym pokoleniem, oni ciągle narzekają.
Dam radę! (2026.01.28)

info

41  
  6
Ponadto brak ciepłej wody w Osiedlu Nad Jarem.... brak zasilania zimną z sieci EPWiK wymiennikowni EPEC... a co Nas czeka przy przewidywanych mrozach do -20 stopni?
(2026.01.28)
A w poniedziałek ma być -20,co to wtedy będzie Panie...
zenekspodsklepu (2026.01.28)
u mnie na słonecznej tak puścili ze cały osad z starych rur zablokował sitko filtrujące że do grzejka woda nie dochodziła a u sąsiada grzejnika nie dało rady dotknąć... także jak wam padną grzejniki np.2 a 2 działają - sprawdzcie sitka na klatkach schodowych.
(2026.01.28)
Oczywiście, będą "ulgi" na rachunku?
(2026.01.28)
ulg nie będzie - zużycie wg licznika ciepła - i to jest monopol EPEC
(2026.01.28)