Przeżyłam zimę stulecia, dam radę i teraz ! Gorzej z młodym pokoleniem, oni ciągle narzekają.Dam radę!
Przeżyłam zimę stulecia, dam radę i teraz ! Gorzej z młodym pokoleniem, oni ciągle narzekają.