Wybrany wątek opinii

Ponadto brak ciepłej wody w Osiedlu Nad Jarem.... brak zasilania zimną z sieci EPWiK wymiennikowni EPEC... a co Nas czeka przy przewidywanych mrozach do -20 stopni?
(2026.01.28)
u mnie na słonecznej tak puścili ze cały osad z starych rur zablokował sitko filtrujące że do grzejka woda nie dochodziła a u sąsiada grzejnika nie dało rady dotknąć... także jak wam padną grzejniki np.2 a 2 działają - sprawdzcie sitka na klatkach schodowych.
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy