Wybrany wątek opinii
Oczywiście, będą "ulgi" na rachunku?
Do moderacji
Odpowiedz
11
10
ulg nie będzie - zużycie wg licznika ciepła - i to jest monopol EPEC
Do moderacji
Odpowiedz
8
1