UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
u mnie na słonecznej tak puścili ze cały osad z starych rur zablokował sitko filtrujące że do grzejka woda nie dochodziła a u sąsiada grzejnika nie dało rady dotknąć... także jak wam padną grzejniki np.2 a 2 działają - sprawdzcie sitka na klatkach schodowych.