UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

u mnie na słonecznej tak puścili ze cały osad z starych rur zablokował sitko filtrujące że do grzejka woda nie dochodziła a u sąsiada grzejnika nie dało rady dotknąć... także jak wam padną grzejniki np.2 a 2 działają - sprawdzcie sitka na klatkach schodowych.