UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ponadto brak ciepłej wody w Osiedlu Nad Jarem.... brak zasilania zimną z sieci EPWiK wymiennikowni EPEC... a co Nas czeka przy przewidywanych mrozach do -20 stopni?


Anuluj