UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ponadto brak ciepłej wody w Osiedlu Nad Jarem.... brak zasilania zimną z sieci EPWiK wymiennikowni EPEC... a co Nas czeka przy przewidywanych mrozach do -20 stopni?
Ponadto brak ciepłej wody w Osiedlu Nad Jarem.... brak zasilania zimną z sieci EPWiK wymiennikowni EPEC... a co Nas czeka przy przewidywanych mrozach do -20 stopni?