A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Epec ma tak skonstruowaną umowę, że nie przewiduje ulg, bonifikat za nieogrzane mieszkania
@zenekspodsklepu - kara boża a pisiorów
Zapowiadana hucznie obniżka o 10% za ciepło, jest już 2026 rok, miało być w 2025 roku. Co jest i dlaczego?
obiecali obnożkę ciepła i co ? - co im zależy można obiecać. Minęło już pół roku.
Geniusz ortograficzny się znalazł
Komentarz miał na cel humorystyczny. Wytlumaczę Ci. Kładziemy garnek z zimną wodą na kuchenkę gazową, po czym odpalamy gaz zapałką lub zapalniczką, woda się zagrzeje wlewamy ją do wanny lub miski (w zależności od upodobań). Po tych czynnościach myjemy się ciepłej wodzie, można dolać zimnej żeby się nie sparzyć. To taki wynalazek- garnek zobacz w Google. Rozumiesz czy jeszcze raz wytłumaczyć?
@Gdzie my k... żyjemy? - Za kilka dni ma być ok -20.Nie wymieniane od lat rury będą pękać.