25
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Epec ma tak skonstruowaną umowę, że nie przewiduje ulg, bonifikat za nieogrzane mieszkania
(2026.01.28)

info

6  
  3
@zenekspodsklepu - kara boża a pisiorów
Elblążanintoja (2026.01.28)
Zapowiadana hucznie obniżka o 10% za ciepło, jest już 2026 rok, miało być w 2025 roku. Co jest i dlaczego?
(2026.01.28)
obiecali obnożkę ciepła i co ? - co im zależy można obiecać. Minęło już pół roku.
(2026.01.28)
Sieć nie remontowana od dziesiątek lat ale miliardy na kościelnych i na ich rozpusty to się znajdą
Gdzie my k... żyjemy? (2026.01.28)
Geniusz ortograficzny się znalazł
(2026.01.28)
Komentarz miał na cel humorystyczny. Wytlumaczę Ci. Kładziemy garnek z zimną wodą na kuchenkę gazową, po czym odpalamy gaz zapałką lub zapalniczką, woda się zagrzeje wlewamy ją do wanny lub miski (w zależności od upodobań). Po tych czynnościach myjemy się ciepłej wodzie, można dolać zimnej żeby się nie sparzyć. To taki wynalazek- garnek zobacz w Google. Rozumiesz czy jeszcze raz wytłumaczyć?
(2026.01.28)
Naprawdę nie wiesz dlaczego ? Może zmień media z których czerpiesz informacje
Tajemnica poliszynela (2026.01.28)
@Gdzie my k... żyjemy? - Gdyby ludzie mniej myśleli byłoby lepiej dla rządzących krajem z tylnego fotela
Psalm 666 (2026.01.28)
@Gdzie my k... żyjemy? - Za kilka dni ma być ok -20.Nie wymieniane od lat rury będą pękać.
Zus się ucieszy (2026.01.29)