Wybrany wątek opinii

A w poniedziałek ma być -20,co to wtedy będzie Panie...
zenekspodsklepu (2026.01.28)
@zenekspodsklepu - kara boża a pisiorów
Elblążanintoja (2026.01.28)
Powrót do komentarzy