Wybrany wątek opinii
Kupa kasy, a i tak niewiele to zmieni. Jeszcze bardziej będzie Kościuszki nabita. W Elblągu jeździ się bardzo źle, bez znaczenia o której godzinie(pomijając noc). Większość świateł nie ma logicznego ciągu, każde skrzyżowanie żyje własnym życiem. Nie oszukujmy się to nie jest Warszawa czy Trójmiasto, żeby nie można było czegoś usprawnić. Troczę chęci i kogoś logicznie myślącego.
Do moderacji
Odpowiedz
65
18
@sebx - Wystarczyło by przesiąść się do autobusu / tramwaju czy na rower i już by było mniej korków. Ale ludziom się nie chce, lepiej narzekać i spalać paliwo w korkach dobijając sprzęgło i skrzynię biegów... Bilet miesięczny nie kosztuje nawet 100 zł, ale lepiej płacić więcej za paliwo i naprawy auta niż skorzystać z ZKM...
Do moderacji
Odpowiedz
32
44
@sebx - Wyprowadź się i będzie spokój !
Do moderacji
Odpowiedz
8
18
@sebx - W nocy też jest źle godzina 22 część ludzi kończy pracę, a o godzinie 21:55 wyłączają sygnalizację na największym skrzyżowaniu (koło Światowid), a takie skrzyżowania jak Robotnicza/Okrzei, czy Tysiąclecia/Malborska działają całą noc. Nie raz nie dwa, w nocy auta "przelatują" z Teatralnej w Nowowiejską bez jakiegokolwiek zwalniania, bez wypadku?? wypadki były nie raz, ale mało bo w nocy i ruch mały. W Elblągu jest bardzo dużo zakazów skrętu w lewo, zawracania, nakazów jazdy w prawo lub prosto. Ruch tu jest nie przemyślany, raz robią tak za chwilę stwierdzają, że jednak nie i reorganizują ruch np. rondo Solidarności - a to wprowadza chaos.
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
@sebx - Światła są ustawione zgodnie z prędkością wynikającą z przepisów ruchu, ale kto tak jeździ? Tylko nieliczni i oni nie narzekają.
Do moderacji
Odpowiedz
3
13
@sebx - Jeździ się źle, bo coraz więcej a m e bb ma prawo jazdy! Ludzie nie potrafią jeździć, dają po hamulcach przed pustym rondem, na światłach zamulają, zielone się zapala, a jego mózg najpierw musi przetworzyc kolor zielony, później sprzęgło, później bieg, nie wspomnę o tym, że tam gdzie powinno się jeździć 50km/h jadą max 30.Już nie wspomnę, że kiedy wyłączą światła na skrzyżowaniu, totalnie nie wiedzą co mają robić!
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
Tak, tylko zmęczony po pracy muszę czekać pół godziny na tramwaj. Pal go sześć latem, ale zimą to sama rozkosz. W tym czasie( (oczekiwania na tramwaj) jadąc samochodem, zrobię zakupy i wrócę do domu.
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
Ty masz coś z głową w Elblągu nie ma sprawnej komunikacji chyba że jesteś emerytem tylko ci wszystko jedno
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@okoniowaty - No widzisz, a na skrzyżowaniu Ogólnej z Broniewskiego nie wiadomo po co światła palą się od rana do nocy, zwłaszcza że skrzyżowanie dalej Ogólnej z Legionów gdzie jest pętla i wyjeżdża tramwaj, tam światła wyłączone są już od ok 18....
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Tylko że linie autobusowe są pozbawione logiki sensu w rzadko i trasy z 4 liter
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@sebx - Ponieważ sygnalizacją jak i wszystkim rządzi antypolski POPIS. Dlatego w spółkach siedzą niekompetentni ludzie. POPIS głosuje w sejmie tak samo a w reżimowych TV rozgrywa się teatrzyk, że niby się kłócą a po " obradach " razem piją. Raz my, raz wy i nikt nie siedzi. Wystarczy przejrzeć głosowania w internecie, ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@WypadNaRower - Chętnie pojeździłbym za tobą i zobaczył co za miszcz kierownicy z ciebie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
W zeszłym tygodniu był brak świateł ogólna Broniewskiego i od razu skończyło się to kolizja
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Bzdura. Albo nie wiesz co piszesz, albo nie jeździsz autem. Światła w Elblągu są ustawione tak, że jadąc zgodnie z przepisami 50 km/h szczególnie w godzinach szczytu "zaliczasz" wszystkie czerwone. Jadąc 65/70 km/h faktycznie masz zieloną falę. Spróbuj jeśli masz prawo jazdy, a się przekonasz.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Zapraszam, wiele się nauczysz
Do moderacji
Odpowiedz
0
0