UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@sebx - Ponieważ sygnalizacją jak i wszystkim rządzi antypolski POPIS. Dlatego w spółkach siedzą niekompetentni ludzie. POPIS głosuje w sejmie tak samo a w reżimowych TV rozgrywa się teatrzyk, że niby się kłócą a po " obradach " razem piją. Raz my, raz wy i nikt nie siedzi. Wystarczy przejrzeć głosowania w internecie, ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.

KaczorDonald