UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@okoniowaty - No widzisz, a na skrzyżowaniu Ogólnej z Broniewskiego nie wiadomo po co światła palą się od rana do nocy, zwłaszcza że skrzyżowanie dalej Ogólnej z Legionów gdzie jest pętla i wyjeżdża tramwaj, tam światła wyłączone są już od ok 18....