UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, tylko zmęczony po pracy muszę czekać pół godziny na tramwaj. Pal go sześć latem, ale zimą to sama rozkosz. W tym czasie( (oczekiwania na tramwaj) jadąc samochodem, zrobię zakupy i wrócę do domu.
Trolejbus