UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@sebx - Wystarczyło by przesiąść się do autobusu / tramwaju czy na rower i już by było mniej korków. Ale ludziom się nie chce, lepiej narzekać i spalać paliwo w korkach dobijając sprzęgło i skrzynię biegów... Bilet miesięczny nie kosztuje nawet 100 zł, ale lepiej płacić więcej za paliwo i naprawy auta niż skorzystać z ZKM...