UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kupa kasy, a i tak niewiele to zmieni. Jeszcze bardziej będzie Kościuszki nabita. W Elblągu jeździ się bardzo źle, bez znaczenia o której godzinie(pomijając noc). Większość świateł nie ma logicznego ciągu, każde skrzyżowanie żyje własnym życiem. Nie oszukujmy się to nie jest Warszawa czy Trójmiasto, żeby nie można było czegoś usprawnić. Troczę chęci i kogoś logicznie myślącego.

sebx

Anuluj