UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@sebx - Światła są ustawione zgodnie z prędkością wynikającą z przepisów ruchu, ale kto tak jeździ? Tylko nieliczni i oni nie narzekają.


Anuluj