UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@sebx - W nocy też jest źle godzina 22 część ludzi kończy pracę, a o godzinie 21:55 wyłączają sygnalizację na największym skrzyżowaniu (koło Światowid), a takie skrzyżowania jak Robotnicza/Okrzei, czy Tysiąclecia/Malborska działają całą noc. Nie raz nie dwa, w nocy auta "przelatują" z Teatralnej w Nowowiejską bez jakiegokolwiek zwalniania, bez wypadku?? wypadki były nie raz, ale mało bo w nocy i ruch mały. W Elblągu jest bardzo dużo zakazów skrętu w lewo, zawracania, nakazów jazdy w prawo lub prosto. Ruch tu jest nie przemyślany, raz robią tak za chwilę stwierdzają, że jednak nie i reorganizują ruch np. rondo Solidarności - a to wprowadza chaos.
okoniowaty