UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty masz coś z głową w Elblągu nie ma sprawnej komunikacji chyba że jesteś emerytem tylko ci wszystko jedno
Ty masz coś z głową w Elblągu nie ma sprawnej komunikacji chyba że jesteś emerytem tylko ci wszystko jedno