UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, tylko zmęczony po pracy muszę czekać pół godziny na tramwaj. Pal go sześć latem, ale zimą to sama rozkosz. W tym czasie( (oczekiwania na tramwaj) jadąc samochodem, zrobię zakupy i wrócę do domu.

Trolejbus