UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@sebx - Jeździ się źle, bo coraz więcej a m e bb ma prawo jazdy! Ludzie nie potrafią jeździć, dają po hamulcach przed pustym rondem, na światłach zamulają, zielone się zapala, a jego mózg najpierw musi przetworzyc kolor zielony, później sprzęgło, później bieg, nie wspomnę o tym, że tam gdzie powinno się jeździć 50km/h jadą max 30.Już nie wspomnę, że kiedy wyłączą światła na skrzyżowaniu, totalnie nie wiedzą co mają robić!

WypadNaRower

Anuluj