UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aha, czyli rozumiem że rzeczy mają się dziać za naszymi plecami, a my mamy siedzieć cicho. Obywatel ma prawo wiedzieć w jakim celu wojsko tam stacjonuje. Trochę dziwne ruchy że strony wojska. Czym bardziej ukrywają informacje odnośnie swojej obecnosci w tym miejscu tym więcej ludzi będzie podejrzewało coś złego. A szpiedzy zawsze byli. Jeżeli chcieli sie dowiedzieć to zapewne już wszystko wiedzą. To nie jest utajniona podziemna baza, aby mieli tego się nie dowiedzieć.


Anuluj