UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I nie, obywatel nie ma prawa wiedzieć i nikt obywatela nie będzie informował, w jakim celu jest tam wojsko. Skoro jest, tzn że dostało rozkaz i coś robi, a cywilowi nic do tego, możesz przyjść popatrzeć i tyle w temacie. Jeszcze może obywatel ma prawo wglądu w rozkazy dzienne dowództwa? Komuna się skończyła towarzyszu, wracaj do wycieczek na rynek po rzodkiewkę.
Ploterek