UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I nie, obywatel nie ma prawa wiedzieć i nikt obywatela nie będzie informował, w jakim celu jest tam wojsko. Skoro jest, tzn że dostało rozkaz i coś robi, a cywilowi nic do tego, możesz przyjść popatrzeć i tyle w temacie. Jeszcze może obywatel ma prawo wglądu w rozkazy dzienne dowództwa? Komuna się skończyła towarzyszu, wracaj do wycieczek na rynek po rzodkiewkę.

Ploterek