UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej udawać, że się niczego nie widzi i że wszystko ok😡nie jest ok bo i obecny rzad pcha się do wojny i to ze zdwojoną siłą. Sikorski i tusk są opętani nienawiścią do Rosjan I za chwilę będziemy naprawdę w czarnej du.. e


Anuluj