UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej udawać, że się niczego nie widzi i że wszystko ok😡nie jest ok bo i obecny rzad pcha się do wojny i to ze zdwojoną siłą. Sikorski i tusk są opętani nienawiścią do Rosjan I za chwilę będziemy naprawdę w czarnej du.. e