UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najlepiej udawać, że się niczego nie widzi i że wszystko ok😡nie jest ok bo i obecny rzad pcha się do wojny i to ze zdwojoną siłą. Sikorski i tusk są opętani nienawiścią do Rosjan I za chwilę będziemy naprawdę w czarnej du.. e