UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Aha, czyli rozumiem że rzeczy mają się dziać za naszymi plecami, a my mamy siedzieć cicho. Obywatel ma prawo wiedzieć w jakim celu wojsko tam stacjonuje. Trochę dziwne ruchy że strony wojska. Czym bardziej ukrywają informacje odnośnie swojej obecnosci w tym miejscu tym więcej ludzi będzie podejrzewało coś złego. A szpiedzy zawsze byli. Jeżeli chcieli sie dowiedzieć to zapewne już wszystko wiedzą. To nie jest utajniona podziemna baza, aby mieli tego się nie dowiedzieć.