UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co pisać o tym. Ruskich szpiegów cała masa (nawet partie polityczne, telewizja) i jeszcze artykuły. Po co?
Po co pisać o tym. Ruskich szpiegów cała masa (nawet partie polityczne, telewizja) i jeszcze artykuły. Po co?