UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - Człowieku nie jestem żadnym Jakubkiem chociaż jeśli jest Ci z tym lepiej na sercu to ok mogę być Kubuś. Mi chodzi o prawdę której Ty się wyrzekasz na każdym kroku. Niecrozumiem dlaczego człowiek który wiecznie krytykuje innych sam nic nie osiągnął. Proste pytania wywołują u ciebie burze wyzwisk obelg. Człowiek transparentny za którego chcesz uchodzić nie powinien się wstydzić zdradzić trochę swojej prywatności zwłaszcza że te informacje były zawarte w Twoim informatorze wyborczym. Skoro piszesz o swoim wykształceniu i wszędzie się nim chawilsz udowodnij że to prawda. Z partii też pognali jak kundla za uczciwości czy za chamstwo i kłamstwa? Proste zagadnienia które miałeś wyjaśnić przynajmniej tak pisałeś. Unikasz szczerych odpowiedzi rzucasz się jak Piskorz w płytkiej wodzie. Motasz mataczysz ogólnie kunasz bazę w którym roku żyjesz i w jakim kraju?
Niszczlewactwo