UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - Znowu widzisz wszędzie brunatnych? Twoja dolegliwość od zawsze brak argumentów brak prawdy to od razu muszą być brunatni. Jesteś tak przewidywalni w tych swoich oszustwach i zatajaniu prawdy o sobie.
Niszczlewactwo