UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Niszczlewactwo - Frajerzyno bez POmpki, przecież sam się kiedyś wprosiłeś do moich znajomych, by za chwilę - kiedy narobiłeś POdobnego bydła, jakie robisz tu od miesięcy, dostać bana i z tego szacownego grona POlecieć na pysk; a jeszcze ci przyPOmnę, fujaro bez pamięci, że i za emeryta tu się POdawałeś, a i zdaje się, że żoną i dziećmi się chwaliłeś też, lol; Jesteś zwykła miernota, która nawet kłamać POrządnie nie potrafi, bo że czytać informatorów wyborczych, ani komentarzy mądrzejszych od siebie z rozumieniem, to już wszyscy wiemy na pewno. Bujaj się do tej swojej piwnicy i wiedz, że choćbyś się i skręcił nawet, to niczego się kucu zapluty nie dowiesz - z przyjemnością POpatrzę NATOmiast, jak się wijesz w mękach z zazdrości (tj. zanim trafisz już do regularnego piekła, ma się rozumieć, gdzie już na ciebie plebany czekają:) #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyZwyroli;
lubie.kefir