UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - Znowu wyzwiska zamiast prawdy? Znaczy zabolało i dobrze. Takich łgarzy jak Ty prawda ma boleć, ma boleć bardzo od rana do wieczora. Koniec dziadostanu koniec lewactwa.... koniec łgania o swoich sukcesach. Jeśli jednak nadal uważasz że kogoś obchodzi twoje zdanie zakłamany czerwony karle ruski trollu to jesteś naprawdę przygłup.
Niszczlewactwo