UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - O tu pierwszy raz przyznaje ci rację faktycznie nie ukrywasz się wręcz przeciwnie obnosisz się wszędzie z tą swoją głupotą i wszechobecnym kłamstwem o swoich sukcesach. Nigdy też nie ukrywałeś że jesteś rosyjkim kundelkem na smyczy zbrodniarza Putina. Tylko czy ta " odwaga" jest powodem do dumy?
Niszczlewactwo