Dostał zakaz kierowania i wyrok, stracił audi i 10 tys. zł

19
23.01.2026
Dostał zakaz kierowania i wyrok, stracił audi i 10 tys. zł
fot. pixabay
- 44-latek dostał dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami a także wyrok 10 miesięcy pozbawienia wolności warunkowo zawieszony na 3 lata - czytamy na Facebooku elbląskiej policji. Za co?

44-latek kierował osobowym audi, gdy był pod wpływem alkoholu. Policyjne badanie po zatrzymaniu go do kontroli drogowej przy ul. Pływackiej wykazało blisko 2 promile a mężczyzna miał już jeden zakaz kierowania. Teraz otrzymał drugi, dożywotni. Co więcej, ma zapłacić 10 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym. Sąd orzekł także przepadek pojazdu audi, którym 44-latek kierował. Audi TT o wartości 16 tysięcy złotych przejdzie do Skarbu Państwa.

Sąd dodatkowo zobowiązał mężczyznę do informowania sądu co 6 miesięcy jak przebiega okres próby.

KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo.
(2026.01.23)

info

38  
  1
Przy recydywie popieram - zero skrupułów. Niestety nie ma tak lekko. Stawiam dolary przeciw orzechom, że dalej będzie jeździć. Będzie do trzech razy sztuka.
yyy (2026.01.23)
Czemu zawiasy ? 2 promile to nie mało, posiedział by w kiciu to by miał czas przemyśleć. Wszędzie zasrane pijaki haaaaa tfuuuu
Macieeeeej (2026.01.23)

info

28  
  0
To pokazuje tylko przyzwolenie na łamanie zakazu i dalsze wybryki po alko za kółkiem. Za recydywę powinien być bezwzględny kryminał, może wtedy sąsiad czy inny Janusz by się zastanowił 2x zanim by wsiadł...
pilafek4 (2026.01.23)
@yyy - do 17
(2026.01.23)
@pilafek4 - To już zbieraj na jego utrzymanie,
(2026.01.23)
@pilafek4 - Gadasz/ a ja bum chciał. pogarował bym 10 miesięcy, emka nie ruszona wpływała by na konto, wyszedł bym spłacił 10 miesięczne zadłuzenie w zbk i bym był finansowo zarobiony.
(2026.01.23)
Cała elbląska patologia jeździ bez papierów i ma w nosie policję. Wiecie o tym doskonale, że auta bez papierów, że patologia naćpana lub pijana i co z tego?
(2026.01.23)
To prawda, gdyby kontrole były częstsze i w miejscach nieoczywistych, może szybciej poszłoby utylizowanie pijaków, co wsiadają za kółko.
(2026.01.23)
Patol myślał że jest bezkarny i się srogo przejechał.
(2026.01.23)

info

6  
  0