Wybrany wątek opinii
Cała elbląska patologia jeździ bez papierów i ma w nosie policję. Wiecie o tym doskonale, że auta bez papierów, że patologia naćpana lub pijana i co z tego?
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
To prawda, gdyby kontrole były częstsze i w miejscach nieoczywistych, może szybciej poszłoby utylizowanie pijaków, co wsiadają za kółko.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0