UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pilafek4 - Gadasz/ a ja bum chciał. pogarował bym 10 miesięcy, emka nie ruszona wpływała by na konto, wyszedł bym spłacił 10 miesięczne zadłuzenie w zbk i bym był finansowo zarobiony.
@pilafek4 - Gadasz/ a ja bum chciał. pogarował bym 10 miesięcy, emka nie ruszona wpływała by na konto, wyszedł bym spłacił 10 miesięczne zadłuzenie w zbk i bym był finansowo zarobiony.