UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pilafek4 - Gadasz/ a ja bum chciał. pogarował bym 10 miesięcy, emka nie ruszona wpływała by na konto, wyszedł bym spłacił 10 miesięczne zadłuzenie w zbk i bym był finansowo zarobiony.


Anuluj