UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy recydywie popieram - zero skrupułów. Niestety nie ma tak lekko. Stawiam dolary przeciw orzechom, że dalej będzie jeździć. Będzie do trzech razy sztuka.
yyy
Przy recydywie popieram - zero skrupułów. Niestety nie ma tak lekko. Stawiam dolary przeciw orzechom, że dalej będzie jeździć. Będzie do trzech razy sztuka.
yyy