UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu zawiasy ? 2 promile to nie mało, posiedział by w kiciu to by miał czas przemyśleć. Wszędzie zasrane pijaki haaaaa tfuuuu
Macieeeeej
Czemu zawiasy ? 2 promile to nie mało, posiedział by w kiciu to by miał czas przemyśleć. Wszędzie zasrane pijaki haaaaa tfuuuu
Macieeeeej