UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu zawiasy ? 2 promile to nie mało, posiedział by w kiciu to by miał czas przemyśleć. Wszędzie zasrane pijaki haaaaa tfuuuu

Macieeeeej

Anuluj