A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
te 3 lata dostanie gdy: 1) będzie kierował samochodem 2) będzie kierował samochodem mając 2 promile?
pra-wid-ło-wo!
wolałabym posiedzieć pare miesięcy w wiezieniu niż mieć dożywotni zakaz...
@portel. pl Nie macie chyba już o czym pisać, skoro takie rzeczy trafiają na główną stronę. Co ma na celu taki artykuł? Podniesienie morali elbląskiej Policji która jest nieudolna w swoich działaniach czy może chylenie czoła wyrokom wydanym przez tutejszy sąd? Kontrola drogowa? Przecież ów obywatel nie był w ruchu w chwili interwencji. Brakuje tylko informacji o pijanym świadku na podstawie którego zostały postawione zarzuty..
prawidłowo ! bezmózgi musza się nauczyć
to się połóż na 10 miechów, kto Ci broni
Zdjęcie tytułowe nie koniecznie właściwe
@Make El-black great again! - Potwierdzam że nie był w ruchu co lepsze nawet kluczyki nie były w stacyjce. Krzywda dla tego obywatela. Dobrze że go nie pobili jak to w tym mieście policja lubi
@Make El-black great again! - Potwierdzam że nie był w ruchu co lepsze nawet kluczyki nie były w stacyjce. Krzywda dla tego obywatela. Dobrze że go nie pobili jak to w tym mieście policja lubi