UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To prawda, gdyby kontrole były częstsze i w miejscach nieoczywistych, może szybciej poszłoby utylizowanie pijaków, co wsiadają za kółko.
To prawda, gdyby kontrole były częstsze i w miejscach nieoczywistych, może szybciej poszłoby utylizowanie pijaków, co wsiadają za kółko.