Wybrany wątek opinii
To pokazuje tylko przyzwolenie na łamanie zakazu i dalsze wybryki po alko za kółkiem. Za recydywę powinien być bezwzględny kryminał, może wtedy sąsiad czy inny Janusz by się zastanowił 2x zanim by wsiadł...
Do moderacji
Odpowiedz
22
2
@pilafek4 - To już zbieraj na jego utrzymanie,
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@pilafek4 - Gadasz/ a ja bum chciał. pogarował bym 10 miesięcy, emka nie ruszona wpływała by na konto, wyszedł bym spłacił 10 miesięczne zadłuzenie w zbk i bym był finansowo zarobiony.
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
to się połóż na 10 miechów, kto Ci broni
Do moderacji
Odpowiedz
0
1