UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cała elbląska patologia jeździ bez papierów i ma w nosie policję. Wiecie o tym doskonale, że auta bez papierów, że patologia naćpana lub pijana i co z tego?
Cała elbląska patologia jeździ bez papierów i ma w nosie policję. Wiecie o tym doskonale, że auta bez papierów, że patologia naćpana lub pijana i co z tego?