A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tam właśnie jest przedszkole to co on zaorać to chce i biedre wstawić , chyba ma umowę na wyłączność z borysami i biedrami
tak właśnie się daje d. .. czyć przez korporacje. .. jasne, niech kasa z tego miasta i kraju wypływa jeszcze większym strumieniem przez Kajmany do tych smutnych korpo-miliarderów, wspierajmy ich, a co - nie stać nas ?!?!; )))))
Taaa pewnie kolejny sąd tym razem 30 pieter
Kolejny Borys użyteczności policzone urzędnika z mops, i UE dofinansowania brać i pić żeby się zapić.
Borys to jest taka nasza elbląską apteka.
Więcej marketów, więcej kredytów, więcej socjalizmu. Jeszcze tylko każdemu czip pod skórę i wszyscy będą szczęśliwi jak w północnej Korei.
Brawo Elbląg, brawo !
My nie potrzebujemy fabryk bo nie ma w tym mieście młodych.
My chcemy sklepy, dużo sklepów, dużo aptek, dużo banków.
Podpisany Emeryt Jan
I bardzo dobrze, w koncu cos innego niz lidle i biedronki!
500+
@Art :) - Za 200m masz park kajki, o co ci chodzi, pisac byle pisac?