144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tam właśnie jest przedszkole to co on zaorać to chce i biedre wstawić , chyba ma umowę na wyłączność z borysami i biedrami
Żal (2020.02.27)
tak właśnie się daje d. .. czyć przez korporacje. .. jasne, niech kasa z tego miasta i kraju wypływa jeszcze większym strumieniem przez Kajmany do tych smutnych korpo-miliarderów, wspierajmy ich, a co - nie stać nas ?!?!; )))))
PolskaAnarchista (2020.02.27)

info

38  
  10
Taaa pewnie kolejny sąd tym razem 30 pieter
Figo (2020.02.27)
Kolejny Borys użyteczności policzone urzędnika z mops, i UE dofinansowania brać i pić żeby się zapić.
Małpa (2020.02.27)
Borys to jest taka nasza elbląską apteka.
(2020.02.27)
Więcej marketów, więcej kredytów, więcej socjalizmu. Jeszcze tylko każdemu czip pod skórę i wszyscy będą szczęśliwi jak w północnej Korei.
(2020.02.27)
Brawo Elbląg, brawo ! My nie potrzebujemy fabryk bo nie ma w tym mieście młodych. My chcemy sklepy, dużo sklepów, dużo aptek, dużo banków. Podpisany Emeryt Jan
John (2020.02.27)
I bardzo dobrze, w koncu cos innego niz lidle i biedronki!
Realista! (2020.02.27)

info

11  
  8
500+
(2020.02.27)

info

7  
  5
@Art :) - Za 200m masz park kajki, o co ci chodzi, pisac byle pisac?
(2020.02.27)