UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Następny Lidl albo Biedronka ????? To chyba masakra jakaś ???? !!!!! Przecież to idealna działka w centrum miasta na zabudowę mieszkalna wielorodzinną lub jakiś nowoczesny budynek użyteczności publicznej. Aż szkoda przestrzeni na następną działalność handlową.

kot

Anuluj