Wybrany wątek opinii

Następny Lidl albo Biedronka ????? To chyba masakra jakaś ???? !!!!! Przecież to idealna działka w centrum miasta na zabudowę mieszkalna wielorodzinną lub jakiś nowoczesny budynek użyteczności publicznej. Aż szkoda przestrzeni na następną działalność handlową.
kot (2020.02.27)
Taaa pewnie kolejny sąd tym razem 30 pieter
Figo (2020.02.27)
Kolejny Borys użyteczności policzone urzędnika z mops, i UE dofinansowania brać i pić żeby się zapić.
Małpa (2020.02.27)
@kot - To kup tę działkę i wybuduj coś innego, co za problem? A, rozumiem, lubisz narzekać
(2020.02.28)
Powrót do komentarzy