Wybrany wątek opinii
Następny Lidl albo Biedronka ????? To chyba masakra jakaś ???? !!!!! Przecież to idealna działka w centrum miasta na zabudowę mieszkalna wielorodzinną lub jakiś nowoczesny budynek użyteczności publicznej. Aż szkoda przestrzeni na następną działalność handlową.
Do moderacji
Odpowiedz
86
16
Taaa pewnie kolejny sąd tym razem 30 pieter
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Kolejny Borys użyteczności policzone urzędnika z mops, i UE dofinansowania brać i pić żeby się zapić.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@kot - To kup tę działkę i wybuduj coś innego, co za problem? A, rozumiem, lubisz narzekać
Do moderacji
Odpowiedz
1
3