UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Następny Lidl albo Biedronka ????? To chyba masakra jakaś ???? !!!!! Przecież to idealna działka w centrum miasta na zabudowę mieszkalna wielorodzinną lub jakiś nowoczesny budynek użyteczności publicznej. Aż szkoda przestrzeni na następną działalność handlową.
kot