Wybrany wątek opinii
Park ladny zrobic chociaz kawalek zieleni w tym zabetonowanym stoku.
Do moderacji
Odpowiedz
71
20
@Art :) - Za 200m masz park kajki, o co ci chodzi, pisac byle pisac?
Do moderacji
Odpowiedz
28
7
Park Jurajski do już w całym EG jest.PGR
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Art :) - Ty chyba nigdy nie widziałeś zabetonowanego niasta.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Rzeczywiście park w tym miejscu to idealny pomysł, bo do Parku Kajki masz 5 km. No i tak miedzy dwiema glownymi ulicami miasta zrobić miejsce na wypoczynek to dodatkowo byłoby zdrowo dla płuc. Pomysł równie idealny jak postawianie ławek co 20 metrów przy ul. Płk. Dabka i al. Odrodzenia. Prxy okazji co do tych kawek, to uwazam ze to zmarnowane pieniądze. Nikogo na tych ławkach nie widziałam przy al. Odrodzenia, a sa tam juz chyba 2 lub 3 lata. Rozumiem postawic dwie, trzy ławki, żeby starsza osoba mogła chwilę odpocząć, ale tych ławek jest więcej niż przy alejkach w parku. Wątpliwa przyjemnosc zrelaksować die na ławce przy ruchliwej ulicy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1