Wybrany wątek opinii

Samoobsługowy Borys to by było cos pieknego.
Tomek.ł (2020.02.27)
I promocja produktów przez degustację. A przy kasie pracownik MOPSu pomagałby wypełniać wnioski o dofinansowanie zakupów. Ach rozmarzyłem się ;-)
Actros (2020.02.27)
Borys to jest taka nasza elbląską apteka.
(2020.02.27)
Powrót do komentarzy