Wybrany wątek opinii
Samoobsługowy Borys to by było cos pieknego.
Do moderacji
Odpowiedz
99
37
I promocja produktów przez degustację. A przy kasie pracownik MOPSu pomagałby wypełniać wnioski o dofinansowanie zakupów. Ach rozmarzyłem się ;-)
Do moderacji
Odpowiedz
59
1
Borys to jest taka nasza elbląską apteka.
Do moderacji
Odpowiedz
25
3