UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skandal, mało pijaków już jest i alkoholików? Mało bitych i dręczonych Dz dzieci? To skandal żeby nowego Borysa otworzyć w tym miejscu. Żłobek powinno otworzyć albo przedszkole.
Skandal, mało pijaków już jest i alkoholików? Mało bitych i dręczonych Dz dzieci? To skandal żeby nowego Borysa otworzyć w tym miejscu. Żłobek powinno otworzyć albo przedszkole.