UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skandal, mało pijaków już jest i alkoholików? Mało bitych i dręczonych Dz dzieci? To skandal żeby nowego Borysa otworzyć w tym miejscu. Żłobek powinno otworzyć albo przedszkole.


Anuluj